Είχαν έλλειψη δημιουργίας και… ΠΟΑ-Εργοτέλης 0-0

Σε ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι ο ΠΟΑ και ο Εργοτέλη στην ηλικία 2007 αναδείχθηκαν ισόπαλοι 0-0 στο τουρνουά ΑΙΓΑΊΟ ΚΑΠ.

Το παιχνίδι δεν είχε πολλές φάσεις μπροστά στα δύο τέρματα αλλά και στο δεύτερο ημίχρονο η κατάσταση δεν άλλαξε με εξαίρεση τα 10 τελευταία λεπτά. Στο 46' και στο 48' ο Ντουλάκης είχε δύο καλές ευκαιρίες αλλά την πρώτη φορά σούταρε άουτ και την δεύτερη από καλή θέση δεν έπιασε το σουτ όπως θα το ήθελε και μπλόκαρε ο Στεφανάκης.

Συνθέσεις

ΠΟΑ: Ταξιάρχης, Κουμάκης, Κωνσταντόπουλος, Παύλος, Γιανιδάκης, Πατραμάνης, Τσαγκαράκης, Καλαφατής, Νινιράκης, Μαυρογιαννάκης, Χαραλάμπης

Εργοτέλης: Στεφανάκης, Κορνελάκης, Σαϊτάκης, Χότζα, Γαλανάκης, Τσέρος, Μαυρογιάννης, Φαϊτάκης, Κορδονούρης, Παναγιωτάκης