Τότε γίνεται η πρώτη αγωνιστική σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

by fonimaleviziou.gr

Τελευταία Ενημέρωση:

Δείτε το πλήρες πρόγραμμα που έγινε γνωστό από την ΕΠΣΗ, για τα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 κατηγορίας αντίστοιχα.

Αναλυτικότερα:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 17:30      ΠΑΝΟΜ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 17:30       ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 17:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΑΟΤ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 17:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 17:00       ΟΦΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 16:30       ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:30       ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ     ΑΛΜΥΡΟΥ                     ΩΡΑ 16:30      ΑΛΜΥΡΟΣ-ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30       ΑΟΤ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:30       ΠΑΟΚ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 16:30       ΑΕΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:30       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 16:00       ΟΦΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 16:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΕΚ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 16:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 16:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΑΟΤ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:00       ΠΑΟΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:30       ΑΕΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:30       ΟΦΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:30       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:30       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΟΚ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:30       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:30       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:30       ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:30       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΑΟΤ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:30       ΠΑΟΚ – ΜΟΙΡΕΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                         ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΟΚ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΠΑΟΚ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 6/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΟΤ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΓΟΡΤΥΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΠΑΝΟΜ

Α2 ΕΠΣΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 17:30      ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 17:30       ΑΣΗΜΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 17:30       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 17:30       ΕΓΟΗ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 17300      ΔΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 17:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 17:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 17:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 17:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 16:30       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 16:30       ΒΟΝΗ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 16:30       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 16:30       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 16:30       ΑΣΙΤΕΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 16:30       ΓΟΥΒΕΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 16:30       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 16:30       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 16:00       ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 16:00       ΕΓΟΗ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 16:00       ΔΙΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 16:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 16:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 16:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 16:00       ΑΣΗΜΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 16:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 16:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 16:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 16:00       ΒΟΝΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 16:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 16:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 16:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 16:00       ΔΙΑΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 16:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:30       ΛΙΝΤΟ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:30       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:30       ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:30       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:30       ΑΣΙΤΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:30       ΕΓΟΗ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:30       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:30       ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:30       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΒΟΝΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:30       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:30       ΒΟΝΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:30       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:30       ΕΓΟΗ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:30       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:30       ΔΙΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:30       ΓΟΥΒΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΒΟΝΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΙΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΒΟΝΗ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  7/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΓΟΗ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ  4/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΒΟΝΗ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΡΟΥΒΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΠΗΓΑΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15:00       ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΑΣΤΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΑΣΗΜΙ

Related Articles

Το fonimaleviziou.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει ότι θα έχετε την καλύτερη εμπειρία στην επίσκεψη σας. Διαβάστε εδώ περισσότερα για την Πολιτική Απορρήτου Προσωπικών Δεδομένων Αποδέχομαι Περισσότερα...