Συνέχεια στο σερί

Τελευταία Ενημέρωση:

Του Αντώνη Στρατάκη

Συνεχίστηκε το σερί της Κ12 της ΕΠΣΗ και στο εντυπωσιακό 8-1 επί του Λασιθίου στο Ατσαλένιο με τους δύο ταλαντούχους παίκτες Ζαχαρία Πετούση και Αντώνη Σταματάκη να σκοράρουν από μία φορά( έχουν σκοράρει και στα 4 παιχνίδια).

Μάλιστα ο Σταματάκης έβαλε ο γκολ και αμέσως ο διαιτητής σφύριξε τη λήξη του ημιχρόνου και μετά έγινε αλλαγή. Για ένα δύο λεπτά δηλαδή πρόλαβε να διατηρήσει το σερί του.

Ο Πετούσης από την άλλη πλευρά εκτός από το γκολ που έβαλε είχε και δύο ασίστ χωρίς να είναι τόσο εντυπωσιακός όσο στα προηγούμενα παιχνίδια αλλά βρίσκει πάντα τον τρόπο να επηρεάζει θετικά το παιχνίδι της ομάδας και να τραβά τα βλέμματα πάνω του…