ΕΠΣΗ: Πρόγραμμα αγώνων Α2 κατηγορίας 1ου ομίλου από 3η-7η αγωνιστική

Τελευταία Ενημέρωση:

Η ΕΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων Α2 κατηγορίας 1ου ομίλου από 3η-7η αγωνιστικής .

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:30      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:30       ΓΟΥΒΕΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:30       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ            ΩΡΑ 11:00       ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 12:00       ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 12:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 12:00       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 12:00       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00       ΜΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00       ΜΟΧΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΓΟΥΒΕΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 11:30       ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 12:00       ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 12:00       ΔΙΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 12:00       ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                       ΩΡΑ 15:00       ΜΟΧΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

Related Articles

Το fonimaleviziou.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει ότι θα έχετε την καλύτερη εμπειρία στην επίσκεψη σας. Διαβάστε εδώ περισσότερα για την Πολιτική Απορρήτου Προσωπικών Δεδομένων Αποδέχομαι Περισσότερα...