ΕΠΣΗ: Πρόγραμμα αγώνων Α2 κατηγορίας 2ου ομίλου από 3η-7η αγωνιστική

Τελευταία Ενημέρωση:

Η ΕΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων Α2 κατηγορίας 1ου ομίλου από 3η έως 7η αγωνιστική.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 12:00      ΕΓΟΗ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:30       ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:30       ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:30       ΡΑΥΚΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΓΕΙΑ                   ΩΡΑ 15:30       ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 19:00       ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 12:00       ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑΜ – ΑΣΗΜΙ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΓΕΙΑ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑΜ – ΡΟΥΒΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ               ΩΡΑ 15:00       ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15:00       ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                      ΩΡΑ 15:00       ΑΣΙΤΕΣ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 18:30       ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΓΟΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                   ΩΡΑ 15:00       ΑΣΗΜΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ           ΩΡΑ 15:00       ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΓΟΗ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15:00       ΡΟΥΒΑΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 18:30       ΟΦΑΜ – ΤΥΛΙΣΟΣ

Related Articles

Το fonimaleviziou.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει ότι θα έχετε την καλύτερη εμπειρία στην επίσκεψη σας. Διαβάστε εδώ περισσότερα για την Πολιτική Απορρήτου Προσωπικών Δεδομένων Αποδέχομαι Περισσότερα...