ΕΠΣΗ : To πρόγραμμα των αγώνων στην Β’ κατηγορία 1ου ομίλου 2ης-6ης αγωνιστικής

Τελευταία Ενημέρωση:

Η ΕΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων στην Β’ κατηγορία 1ου ομίλου 2ης έως 6ης αγωνιστικής .

Αναλυτικά η ανακοίνωση :

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:30      ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:30       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 12:00       ΑΟΚ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 19:00       ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΡΕΠΟ: ΓΑΡΙΠΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 15:00       ΕΡΜΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 18:00       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 18:30       ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΡΕΠΟ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΑΟΚ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 18:30       ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15:00       ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                            ΩΡΑ 18:30       ΕΡΜΗΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 18:30       ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 15:00       ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 18:30       ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 18:30       ΓΑΡΙΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ

Related Articles

Το fonimaleviziou.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει ότι θα έχετε την καλύτερη εμπειρία στην επίσκεψη σας. Διαβάστε εδώ περισσότερα για την Πολιτική Απορρήτου Προσωπικών Δεδομένων Αποδέχομαι Περισσότερα...