H EΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας από την 2η-6η αγωνιστική

Τελευταία Ενημέρωση:

H EΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας από την 2η-6η αγωνιστική .

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΠΣΗ :

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00      ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 15:00       ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΜΠΙΑΣ                  ΩΡΑ 12:00       ΚΟΡΑΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 15:00       ΙΝΙ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 11:30       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 12:00       ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΡΟΔΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                          ΩΡΑ 15:00       ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 12:00       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΜΠΙΑΣ                  ΩΡΑ 15:00       ΚΟΡΑΚΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΙΝΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ                ΩΡΑ 15:00       ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ           ΩΡΑ 15:00       ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΡΟΔΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ        ΩΡΑ 12:00       ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Related Articles

Το fonimaleviziou.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει ότι θα έχετε την καλύτερη εμπειρία στην επίσκεψη σας. Διαβάστε εδώ περισσότερα για την Πολιτική Απορρήτου Προσωπικών Δεδομένων Αποδέχομαι Περισσότερα...