Γ' Εθνική : Δεν τα κατάφερε ο Πόρος 0-2 έχασε από τον Άγιο Νικόλαο

Ο Πόρος υποδέχεται τον ΑΟΑΝ στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνική για την 10η αγωνιστική μετά από αποχή τεσσάρων μηνών .

Φωτογραφίες από το Πόρος - ΑΟΑΝ | mpalakritis.gr

Ο Πόρος βρίσκεται πίσω στο σκόρ 0-1 στο 31' λεπτό με γκόλ του Ντίνου Μαρκάκη για τον ΑΟΑΝ .

Στο 34 ' σουτ του Αριστεινίδη για τον Πόρο , μόλις άουτ το σουτ έξω από την περιοχή .

Στο 80΄ο ΑΟΑΝ προηγείται 0-2 με τον Μάριο Παπαδόπουλο σκόρερ με κοντινή προβολή .

Στο 84' πέναλτυ κέρδισε ο Καστελλιανάκης και εκτέλεσε ο ίδιος , μπλοκάρει στην αριστερή του γωνία ο Μπένκο . Χάνεται η ευκαιρία να γίνει το 1-2 και να αλλάξει η ροή του παιχνιδιού .

Το τελικό σφύριγμα του διαιτητή βρήκε τον ΑΟΑΝ να επικρατεί 0-2 του Πόρου , με ένα γκόλ σε κάθε ημίχρονο από τους φιλοξενούμενους να παίρνουν μια δίκαιη έκτος έδρας νίκη .

Αναλυτικά οι ενδεκάδες :

Πόρος: Παναγιώτου,Ταβλαδωράκης, Μπάμπης Βασίλειος , Παπαδαντωνάκης,Πλαιτάκης, Τσακάνι,Πήλος, Αριστεινίδης , Τριανταφύλλου , Φραγκουλάκης

ΑΟΑΝ: Βένκο,Χριστοφάκης,Δολαψάκης,Μακριδάκης, Πυθαρούλης, Canaj,Μαυρής,Παπαδόπουλος , Μαρκάκης, Φουκαράκης, Διάκος