Το πλήρες πρόγραμμα του κρητικού ομίλου στη Γ΄Εθνική

by litsa TSANTIRAKI

Τελευταία Ενημέρωση:

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΟ το πλήρες πρόγραμμα του 10ου ομίλου της Γ Εθνικής, ενώ όπως έγινε γνωστό θα πραγματοποιηθούν τρεις εμβόλιμες αγωνιστικές!

Το πρόγραμμα των αγώνων μέχρι και το φινάλε του πρωταθλήματος της Γ Εθνικής ανακοίνωσε η ΕΠΟ με τα όλα τα παιχνίδια να πραγματοποιούνται ίδια ώρα, ενώ όπως έγινε γνωστό θα πραγματοποιηθούν τρεις εμβόλιμες αγωνιστικές.

Συγκεκριμένα την Μεγάλη Τετάρτη 28 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η πρώτη εμβόλιμη, ενώ τα άλλα δύο μεσοβδόμαδα παιχνίδια θα γίνουν στις 19 και στις 26 Μαϊου. Μέχρι και τη διακοπή για το Πάσχα, οι αγώνες θα διεξάγονται στις 16:30, ενώ απο 9/5 και έπειτα ορίζονται στις 17:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ Εθνικής μέχρι και το φινάλε:

18/04/21
16:30ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣvΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
16:30ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣvΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΠΟΑΠΟΑ
16:30ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑvΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
16:30ΑΟΑΝΑΟΑΝvΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
16:30ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣvΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ
16:30ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑvΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ
16:30ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗvΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ
25/04/21
16:30ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣvΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
16:30ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.vΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:30ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
16:30ΠΟΑΠΟΑvΑΟΑΝΑΟΑΝ
16:30ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣvΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ
16:30ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣvΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
16:30ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑvΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
16:30ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣvΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ
28/04/21
16:30ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑvΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
16:30ΑΟΑΝΑΟΑΝvΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
16:30ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣvΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:30ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑvΠΟΑΠΟΑ
16:30ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗvΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
16:30ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣvΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
16:30ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑvΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ
16:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
09/05/21
17:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
17:00ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣvΑΟΑΝΑΟΑΝ
17:00ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣvΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ
17:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.vΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
17:00ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
17:00ΠΟΑΠΟΑvΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ
17:00ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣvΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ
17:00ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣvΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
16/05/21
17:00ΑΟΑΝΑΟΑΝvΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
17:00ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣvΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑvΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
17:00ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗvΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
17:00ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣvΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
17:00ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑvΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣvΠΟΑΠΟΑ
17:00ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣvΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ
19/05/21
17:00ΑΟΑΝΑΟΑΝvΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ
17:00ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑvΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
17:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
17:00ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣvΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ
17:00ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣvΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ
17:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.vΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
17:00ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
17:00ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣvΠΟΑΠΟΑ
23/05/21
17:00ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑvΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ
17:00ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗvΑΟΑΝΑΟΑΝ
17:00ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣvΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
17:00ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑvΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣvΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
17:00ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣvΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
17:00ΠΟΑΠΟΑvΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
17:00ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ
26/05/21
17:00ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣvΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
17:00ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣvΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣvΠΟΑΠΟΑ
17:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
17:00ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑvΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
17:00ΑΟΑΝΑΟΑΝvΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ
17:00ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣvΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ
17:00ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑvΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
30/05/21
17:00ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣvΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
17:00ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑvΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
17:00ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣvΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ
17:00ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣvΑΟΑΝΑΟΑΝ
17:00ΠΟΑΠΟΑvΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
17:00ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.vΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
17:00ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣvΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ
06/06/21
17:00ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣvΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ
17:00ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗvΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
17:00ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑvΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
17:00ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣvΠΟΑΠΟΑ
17:00ΑΟΑΝΑΟΑΝvΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑvΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
17:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥvΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
17:00ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣvΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Related Articles

Το fonimaleviziou.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει ότι θα έχετε την καλύτερη εμπειρία στην επίσκεψη σας. Διαβάστε εδώ περισσότερα για την Πολιτική Απορρήτου Προσωπικών Δεδομένων Αποδέχομαι Περισσότερα...