Τελευταία Ενημέρωση:

Πραγματοποιώντας εξαιρετική εμφάνιση ο ΠΑΟΚ επικράτησε σε φιλικό αγώνα στις Ασίτες της τοπικής ομ’αδας με 3-2.

Το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε ισόπαλο 1-1 με τον ΠΑΟΚ να ισοφαρίζει με τον Σαράντο Σακλαμάκη το τέρμα που είχε δώσει το προβάδισμα στους γηπεδούχους ο Κοτζαδάκης.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι Ασίτες πήραν εκ νέου κεφάλι στο σκορ με το Δημήτρη Κοζορώνη όμως η ομάδα του Κρουσώνα με δύο τέρματα των Μαραθιανού και Ανωγειανάκη κατάφερε να κάνει την ανατροπή και να πάρει τη νίκη με 3-2.

Ασίτες: Γκόγκος, Κάββαλος, Μανουσάκης, Μηναδάκης, Κοπιδάκης, Ρουμπάκης Μ., Ρουμπάκης Κ., Αναστασάκης Δ.Γ., Αναστασάκης Δ.Θ., Κοζορώνης Ν., Κοτζαδάκης.

Έπαιξαν και οι: Κοζορώνης Δ., Γιαννακόπουλος, Περογαμβράκης, Νικολακάκης, Λιανδράκης.

ΠΑΟΚ: Γεωργίου, Ζωνάκης, Ζαρκαδούλας, Ξηρός, Μπαμπουλάκης, Παπαδιός, Μαγάκης, Σκούφος, Ανωγειανάκης, Σακλαμάκης, Μαραθιανός.

Έπαιξαν και οι: Κενδριστάκης, Σακλαμάκης Π.