ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (30-31/10)

by litsa TSANTIRAKI

Τελευταία Ενημέρωση:

Τους διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΒΟΝΗ – ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Μασέλη Φ.
  2. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 15:00 Σφακιανάκης Δ., Μανιώτης Δ., Φανουράκη Μ.
  3. ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 30/10/21 15:00 Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Αξιώτης Ε.
  4. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 30/10/21 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Μαστορίδης Δ.
  5. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΣΙΤΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00 Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π.
  6. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 31/10/21 15:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.
  7. Ε.Γ.Ο.Η – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΕΓΟΗ Κυριακή 31/10/21 15:00 Πατεμτζής Γ., Μπαλίδης Α., Τσαμπουράκης Γ.
  8. ΔΑΜΑΣΤΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 31/10/21 15:00 Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Μπιτζιλη Μ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΜΟΧΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 30/10/21 15:00 Κατσογιάννης Η., Βισκαδούρος Α., Περτσελάκης Γ.
  2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ Σάββατο 30/10/21 15:00 Δασκαλάκης Ι., Κανταρτζόγλου Δ., Ψαλιδάκης Σ.
  3. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 30/10/21 15:00 Παπαδάκης Φ., Μπιμπάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.
  4. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 30/10/21 15:00 Δρακωνάκης Ε., Θέμελη Π., Ρεμεδιάκης Γ.
  5. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00 Ζιούτος Κ., Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Σάββατο 30/10/21 15:00 Ζιούτος Κ., Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η.
  2. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 31/10/21 15:00 Ξυπάκης Γ., Σκρεπέτος Σ., Βασιλάκης Α.
  3. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 31/10/21 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Μασέλη Φ., Μαζοκοπάκης Ζ.
  4. ΡΟΥΒΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 31/10/21 15:00 Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ., Ψαλιδάκης Σ.
  5. ΟΦΑΜ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 31/10/21 18:30 Γαρεφαλάκης Κ., Αξιώτης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΑ Σάββατο 30/10/21 18:30 Καταρτζόγλου Δ., Δρακουλάκης Κ., Κωνσταντάκη Μ.
  2. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 30/10/21 18:30 Μπιμπάκης Α., Μανδαλενάκης Ε., Τζατζαράκης Δ.
  3. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00 Μαστορίδης Δ., Καταχανάκης Η., Βάγιας Κ.
  4. ΠΟΗ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 31/10/21 18:30 Σκρεπέτος Σ., Δασκαλάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.
  5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 31/10/21 18:30 Δρακωνάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Τζώρτζογλου Φ.
  6. ΔΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΑ Κυριακή 31/10/21 18:30 Καταρτζόγλου Δ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 30/10/21 15:00 Γαρεφαλλάκης Κ., Σκρεπέτος Σ., Δερμιτζάκης Ν.
  2. ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 31/10/21 12:00 Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Καλαϊτζής Γ.
  3. ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 31/10/21 12:00 Μπαλίδης Α., Καταχανάκης Η., Ανδριανάκης Ι.
  4. ΚΟΡΑΚΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 31/10/21 15:00 Μανιώτης Δ., Ζουρμπάκης Α., Πετούσης Ι.
  5. ΡΑΥΚΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 31/10/21 15:30 Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ., Καλαϊτζής Γ.

Related Articles

Το fonimaleviziou.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει ότι θα έχετε την καλύτερη εμπειρία στην επίσκεψη σας. Διαβάστε εδώ περισσότερα για την Πολιτική Απορρήτου Προσωπικών Δεδομένων Αποδέχομαι Περισσότερα...