Τα σημερινά αποτελέσματα σε όλες της κατηγορίες της ΕΠΣΗ
Στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής στην Α1 κατηγορία της ΕΠΣΗ, συνέχισαν με νίκες ο ΠΑΝΟΜ,ΑΟΤ,ΑΕΚ και Ρωμανός. Περιμένουν να δούν τα αποτέλεσματα που θα φέρουν ο ΠΑΟΚ και ο Ανθεστίωνας που παίζουν αύριο .
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Βόνη – ΠΑΝΟΜ 0-3
(44΄Παπαδάκης, 58΄Νίκολι, 90΄Κολάϊ)
Α.Ο.Τ – ΟΦΑ 3-1
(37΄, 89΄) Μεταξάκης, 49΄Φουντουλάκης – 88΄Κώστας
Μινωϊκή – ΑΕΚ 0-2
60΄Βαρδονικολάκης, 80΄Νικολάου Χρ.
Ρωμανός – Μοίρες 5-0
51΄Χαλιλάϊ, (64΄, 90΄) Μεμοτσέλα, 67΄Ρουμπάκης Γ., 75΄Μυλωνάς
Κυριακή 31/10
15:00
Ανθεστίων – Ασίτες
ΠΑΟΚ – Τριτωνία
ΕΓΟΗ – Δειλινά
Δαμάστα – Χερσόνησος
Η βαθμολογία του πρωταθλήματος:
- ΑΟΤ 16
- ΠΑΝΟΜ 16
- ΑΕΚ 16
- ΠΑΟΚ 14
- Ρωμανός 14
- Ανθεστίωνας 13
- Δαμάστα 9
- Δειλινά 9
- Μινωική 6
- Τριτωνία 6
- Βόνη 6
- Μοίρες 6
- Ασίτες 5
- Χερσόνησος 4
- ΟΦΑ 3
- ΕΓΟΗ 3
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
4η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ 2-2
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 5 |
2. | ΦΑΙΣΤΟΣ | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 |
3. | Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 |
4. | Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 |
5. | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 |
6. | ΑΣΗΜΙ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 |
7. | ΤΥΛΙΣΟΣ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 |
8. | ΟΦΑΜ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 |
9. | ΡΟΥΒΑΣ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 7 |
10. | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 11 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10
ΩΡΑ 15:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΡΟΥΒΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
ΩΡΑ 18:30
ΟΦΑΜ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β1 ΕΠΣΗ
1η αγωνιστική
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ 4-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1-4
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
2. | ΚΟΡΟΙΒΟΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 |
3. | ΠΟΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | ΓΑΡΙΠΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | ΔΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
13. | ΕΛΠΙΔΕΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10
ΩΡΑ 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΩΡΑ 18:30
ΠΟΗ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΔΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΓΑΡΙΠΑ