Δεν τα κατάφερε ο ΟΦΑΜ και έχασε με 0-1 από την Παλιανή

Ο ΟΦΑΜ υποδέχτηκε την Παλιανή για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 ΕΠΣΗ , ο αγώνας έγινε με αρκετό αέρα και βροχή .

Το γκόλ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε ο Βιτσαράς για τους φιλοξενούμενους στο 16ο λεπτό με μακρυνό σουτ έξω από την περιοχή που μπέρδεψε τον τερματοφύλακα .

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Οι δύο ομάδες σε αθλητικά πλαίσια έδωσαν πολλές μάχες να κερδίσουν το κέντρο , χωρίς να μπορέσουν να πετύχουν κάποιο άλλο τέρμα .

Στο δεύτερο ημίχρονο και στο 75ο΄λεπτό , ο Μουλακάκης αντίκρυσε την δεύτερη κίτρινη για επικύνδυνο μαρκάρισμα και άφησε την ομάδα του με 10 παίκτες .

Η Παλιανή σε αυτό το σημείο έχασε 2-3 καλές ευκαιρίες να διευρύνει το σκόρ , όμως δίχως επιτυχία .

Το σκορ δεν άλλαξε μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή Δασκαλάκη .

Καλή η διατησία σε γενικές γραμμές του διαιτητή και των βοηθών του .

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

ΟΦΑΜ: Σταματάκης, Καμπίρης(55΄ Λαδουκάκης), Μουλακάκης, Σφακιανάκης(65΄ Πανταζής), Στρατηγάκης, Γεννιτσαρίδης, Νικηφόρος, Σκουλούδης, Στρατήγης Α., Στρατήγης Π., Ανδρεαδάκης(75΄ Γιαννακούδης)

Παλιανή: Ζαϊμάκης, Οικονομάκης Γ., Πλούσος, Φουντουλάκης Χ., Φουντουλάκης Σ.(80΄ λ.τ. Κασσωτάκης), Κοσμαδάκης Μ., Σπινθουράκης, Βιτσαράς, Σσρατιδάκης Β., Οικονομάκης Κ., Βιολάκης(46΄ Λ.Τ. Ποτηράκης)