Άνετα ο ΠΑΟΚ με 6-0 τον ΟΦΑ

Ο ΠΑΟΚ ήταν ο απόλυτος πρωταγωνιστής και επέστρεψε με εμφατικό τρόπο στις νίκες ο ΠΑΟΚ επικρατώντας με 6-0 του ΟΦΑ .

Οι παίκτες του Μηνά Πίτσου έδειξαν από το πρώτο μέρος τις επιθετικές αρετές τους προηγούμενοι με 3-0 από το ημίχρονο , βάζονται άλλα τρία γκολ κάνοντας τον αγώνα να έχει διαδικαστικό χαρακτήρα στο δεύτερο ημίχρονο .

Στο 15 φάουλ του Ανωγειανάκη κεφαλιά του Ζαρκαδούλα, που σκόραρε, όμως το γκολ ακυρώθηκε με υπόδειξη οφσάιντ από τον βοηθό .

Στο 20 ο Σακλαμάκης έκοψε στο σημείο του πέναλτι στον Ανωγειανάκη που με εύκολο πλασέ έκανε το 1-0.

Στο 23 σουτ με το αριστερό του Λιοδάκη απέκρουσε δύσκολα ο Χατζιδάκης.

Στο 36 σέντρα ακριβείας του Παπαδιού στον Μπαμπουλάκη που με προβολή στο δεύτερο δοκάρι έκανε το 2-0.

Στο 40 από εξαιρετική κάθετη πάσα του Ανωγειανάκη ο Κουτσογιαννάκης πλασαρε μέσα από την περιοχή για το 3-0.

Στο 58 ο Μπαμπουλάκης από αριστερά έκοψε στον Καλαϊτζάκη που με πλασέ έκανε το 4-0

Στο 61 ο Κουτσογιαννάκης μπήκε στην περιοχή και πλασαρε για το 5-0.

Στο 74 σούτ του Λιοδάκη έξω από την περιοχή η μπάλα κατέληξε στο δοκάρι .

Στο 88 ο Λιοδάκης έκοψε στον Καλαϊτζάκη που σκόραρε και έκανε το 6-0 που ήταν και το τελικό σκόρ .

ΠΑΟΚ:Γεωργίου,Λιοδάκης,Μπαμπουλάκης,Παπαδιός(60' Ζαχαράκης),Ζαρκαδούλας,Μαγάκης,Σακλαμάκης(46' Καλαιτζάκης) ,Σκούφος,Κουτσογιαννάκης(76' Βλαχάκης),Ανωγειανάκης(76' Τζωράκης),Πύλιος(76' Τζωράκης)

ΟΦΑ: Xατζηδάκης,Γκιόκα(60΄ Βισκαδουράκης),Ελευθερίου,Καλεμάκης(70' Χατζηδάκης) ,Βερυκοκίδης,Κόκκινος,Αουίντα(60' Σφακιανάκης) ,Κώττας,Λαδιανός,Απρόχη,Κούροφ