Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος σε Β1 και Β2 ανακοίνωσε η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣΗ
Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος σε Β1 και Β2 ΕΠΣΗ ανακοίνωσε η Επιτροπή Πρωταθλήματος.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Β1 ΕΠΣΗ
"Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων B' Κατηγορίας ΕΠΣΗ – 1ου Ομίλου από την 18η έως 26η αγωνιστική και σας υπενθυμίζουμε ότι τα Γηπεδούχα Σωματεία υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 16:00 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 19:00 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΩΡΑ 12:30 ΔΙΑΣ – ΠΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΩΡΑ 16:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΔΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 16:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΩΡΑ 19:00 ΠΟΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 12:30 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 12:30 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 12:30 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΟΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 19:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 17:00 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 17:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 17:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΩΡΑ 17:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΠΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 17:00 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 19:30 ΔΟΞΑ ΗΡ. – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 17:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΩΡΑ 17:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 19:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 19:30 ΠΟΗ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΔΙΑΣ
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 18:00 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:00 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΩΡΑ 18:00 ΔΙΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 20:00 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 18:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 18:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 18:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΔΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΩΡΑ 20:00 ΠΟΗ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 20:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΠΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΩΡΑ 18:00 ΔΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 18:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 18:00 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:00 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΟΥΝΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 18:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΩΡΑ 18:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 18:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΔΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 18:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:00 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΟΗ
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ – ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ
Β2 ΕΠΣΗ
Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων B' Κατηγορίας ΕΠΣΗ – 2ου Ομίλου από την 18η έως 22η αγωνιστική και σας υπενθυμίζουμε ότι τα Γηπεδούχα Σωματεία υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 16:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 12:30 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΡΟΔΙΑ – ΔΑΦΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΖΑΡΟΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 12:30 ΓΟΡΤΥΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 19:00 ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 12:30 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 12:30 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:30 ΔΑΦΝΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΡΟΔΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΖΑΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 12:30 ΓΟΡΤΥΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 12:30 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ
ΔΙΑΚΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ 23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (ΠΑΣΧΑ) ΚΑΙ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ-1 ΜΑΪΟΥ (ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ)
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 12:30 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 12:30 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:30 ΔΑΦΝΕΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΡΟΔΙΑ – ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΡΑΥΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 12:30 ΓΟΡΤΥΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2022
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 12:30 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:30 ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 12:30 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΟΔΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 12:30 ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 12:30 ΡΑΥΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ