Έκανε πάρτι στη Χερσόνησο ο ΠΑΟΚ

Ότι ήθελε έκανε στη Χερσόνησο ο ΠΑΟΚ στην 27η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΗ κερδίζοντας ένατε με 7-0 την ομώνυμη ομάδα. Στο πρώτο ημίχρονο ο ΠΑΟΚ κατάφερε να προηγηθεί με 4-0 και να κλειδώσει από νωρίς τη νίκη και τους τρεις βαθμούς.

Η ομάδα του Μηνά Πίτσου είχε ένα απίστευτο ξέσπασμα από το 25 μέχρι το 31 και κατάφερε να βάλει 4 γκολ.

Το 0-1 έκανε Παπαδιός στο 25, ενώ δύο λεπτά μετά ο Ανωγειανάκης που δεν θα μπορούσε να λείπει από το σκοράρισμα έκανε το 0-2.

Στη συνέχεια ο Μπαμπουλάκης στο 30 και το 31 με δύο προσωπικά του γκολ έκανε το 0-4.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο ΠΑΟΚ δεν χαλάρωσε στιγμή και στο 67' ο Τσαγκαράκης έκανε το 0-5.

Τα δύο τελευταία γκολ του παιχνιδιού έβαλαν ο Σκούφος στο 85' (0-6) και ο Κουτσογιαννάκης στις καθυστερήσεις (0-7).

Χερσόνησος: Γκίνη, Χαλκιαδάκης Γ, Γκούρο Μ., Γκούρο Λ., Κριτσωτάκης, Χιλά, Πέγκι, Αργυρός, Θεοδωράκης, Μαστοράκης, Φρόκκου.

ΠΑΟΚ: Γεωργίου(70' Γιαννακάκης), Λιοδάκης, Μπαμπουλάκης, Παπαδιός, Πήλιος, Μαγάκης, Σηφάκης, Σκούφος, Ανωγειανάκης, Κουτσογιαννάκης, Τζενάι(60' Τσαγκαράκης).