Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου ΔΟΠΑΦΜΑΗ

by litsa TSANTIRAKI

Τελευταία Ενημέρωση:

Δείτε το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής για το Σαββατοκύριακο 21/5-22/5 του παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11 

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤΕΡΓΟΤΕΛΗΣΣΑΒ.  21/5/202210.00
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΚΑΝΤΙΑΣΑΒ.  21/5/202211.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07    Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΕ  ΚΡΗΤΩΝΟΦΗΣΑΒ. 21-05-202210.00
 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓΙΟΥΧΤΑΣΣΑΒ. 21-05-202211.00
 ΠΟΡΟΣΟΦΑΣΑΒ. 21-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ            ΑΓΩΝ. 11Χ11

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΠΑΟ 1ΛΙΝΤΟ 1ΣΑΒ. 21-05-202210.00
 ΠΑΕ ΟΦΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1ΣΑΒ. 21-05-202211.00
 ΡΕΠΟΠΟΑ 1ΣΑΒ. 21-05-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΟΦΗΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΣΑΒ. 21-05-20229.00
 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1ΑΟΑΝΣΑΒ. 21-05-202210.00
 ΛΙΝΤΟ 2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΣΑΒ. 21-05-202211.00
 ΠΑΟ 2ΠΟΑ 2ΣΑΒ. 21-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑ 3ΣΑΒ. 21-05-20229.00
 ΦΑΙΣΤΟΣΛΙΝΤΟ 3ΣΑΒ. 21-05-202210.00
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΚΑΝΤΙΑΣΑΒ. 21-05-202211.00
 ΡΕΠΟΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3ΣΑΒ. 21-05-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ :   ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020ΣΑΒ. 21-05-20229.00
 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤΣΑΒ. 21-05-202210.00
 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΡΩΜΑΝΟΣΣΑΒ. 21-05-202211.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ      ΑΓΩΝ.   9Χ9

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΛΜΥΡΟΣΟΦΗ 2ΚΥΡ. 22-05-20229.00
 ΠΟΗΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΠΑΝΟΜΠΑΛΙΑΝΗΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΔΕΙΛΙΝΑΠΑΟ 3ΚΥΡ. 22-05-202212.00
 ΓΙΟΥΧΤΑΣΡΕΠΟΚΥΡ. 22-05-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ               ΑΓΩΝ. 9Χ9

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΠΑΟ 1ΛΙΝΤΟ 1ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΡΕΠΟΠΟΑ 1ΚΥΡ. 22-05-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΛΙΝΤΟ 2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΚΥΡ. 22-05-20229.00
 ΑΟΑΝΠΟΑ 2ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΠΑΟ 2ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΟΦΗ 1ΚΑΝΤΙΑΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ   2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΠΟΗΛΙΝΤΟ 3ΚΥΡ. 22-05-20229.00
 ΟΦΗ 2ΦΑΙΣΤΟΣΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΠΟΑ 3ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3ΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΠΑΟ 3ΜΙΝΩΙΚΗΚΥΡ. 22-05-20229.00
 ΑΣΙΤΕΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΜΟΙΡΕΣΑΕ ΚΡΗΤΩΝΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΡΩΜΑΝΟΣ 1ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ :  ΛΙΝΤΟ 2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΟΦΑΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΡΕΠΟΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΥΡ. 22-05-2022ΡΕΠΟ
 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1ΠΗΓΑΣΟΣΚΥΡ. 22-05-202212.00
 ΔΕΙΛΙΝΑΑΛΜΥΡΟΣ 1ΚΥΡ. 22-05-202213.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΓΩΝΙΕΣΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΑΛΜΥΡΟΣ 2ΡΩΜΑΝΟΣ 2ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΟΦΗ 3ΔΟΞΑΚΥΡ. 22-05-202212.00
 ΡΕΠΟΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤΚΥΡ. 22-05-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΠΑΟ 1ΠΟΑ 1ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΛΙΝΤΟ 1ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1ΟΦΗ 1ΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 2      ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΟΦΗ 2ΠΑΟ 2ΚΥΡ. 22-05-20229.00
 ΑΟΑΝΠΟΑ 2ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑΠΗΓΑΣΟΣ 1ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΛΙΝΤΟ 2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΠΟΑ 3ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΑΛΜΥΡΟΣ 1ΛΙΝΤΟ 3ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3ΦΑΙΣΤΟΣΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2     ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΛΜΥΡΟΣ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020  1ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1ΛΙΝΤΟ κορίτσιαΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3ΚΥΡ. 22-05-202212.00
 ΡΕΠΟΔΟΞΑΚΥΡ. 22-05-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2ΓΙΟΥΧΤΑΣΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΛΙΑΝΗΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΠΟΗΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1          ΑΓΩΝ. 8Χ8

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΔΕΙΛΙΝΑΚΥΡ. 22-05-20229.00
 ΟΦΗ 3ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΚΑΝΤΙΑΟΦΑΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΠΑΟ 3ΠΗΓΑΣΟΣ 2ΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ  2        ΑΓΩΝ. 6Χ6

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΠΑΟ 1ΠΗΓΑΣΟΣΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΠΟΑ 1ΛΙΝΤΟ 1ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1ΟΦΗ 1ΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3     ΑΓΩΝ. 6Χ6

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΛΙΝΤΟ 2ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-202210.00
 ΠΑΟ 2ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-202211.00
 ΟΦΗ 2ΠΟΑ 2ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-202212.00
 ΜΟΙΡΕΣΡΕΠΟΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  1    ΑΓΩΝ. 6Χ6

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΜΙΝΩΙΚΗΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΚΥΡ. 22-05-20229.00
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ.ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ  1ΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΠΑΟ 3ΛΙΝΤΟ 3ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΟΦΗ 3ΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ 2   ΑΓΩΝ. 6Χ6

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΟΑΝΡΩΜΑΝΟΣΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020ΓΙΟΥΧΤΑΣΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2      ΑΓΩΝ. 4 Χ4

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΛΙΝΤΟΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΠΑΟ 1ΠΟΑΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΟΦΗΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ              ΑΓΩΝ. 4 Χ4

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
 ΠΑΟ  2ΔΕΙΛΙΝΑΚΥΡ. 22-05-202210.00
 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020ΚΥΡ. 22-05-202211.00
 ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΚΥΡ. 22-05-202212.00

ΤΜΗΜΑ   ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Related Articles