Έξι μετάλλια, πρώτη θέση στην κατηγορία εφήβων-νεανίδων και 2η θέση στη γενική βαθμολογία ανάμεσα για τους Πρωταθλητές

Επιβεβαιώνοντας τη δύναμη του και στις αγωνιστικές κατηγορίες ο όμιλος μας κατάφερε να κατακτήσει έξι μετάλλια. Χρυσό με τη Μαρισύνη Στρατάκη στα 200 μέτρα μικτή ατομική, 2 ασημένια με την ίδια αθλήτρια στα 1500 μέτρα ελεύθερο και 400 μέτρα μικτή, ασημένιο με τον Στεφανάκη Νικόλαο στα 800 μέτρα ελεύθερο, ασημένιο με το Δαουράκη  Γεώργιο στα 4 x 100 ελεύθερο με τα χρώματα του ΚΟΔΡΑΜΑΣ  μας και με τον ίδιο αθλητή χάλκινο στα 4×200 ελεύθερο. Ο συγκεκριμένος αθλητής κατέκτησε και τα μόρια εισαγωγής στα Ελληνικά πανεπιστήμια  .Επίσης ο όμιλος κατέκτησε  μία τέταρτη θέση με τον Στεφανάκη Νίκο στα 400 μέτρα ελεύθερο,όπου έχασε το μετάλλιο για μερικά εκατοστά. Τρείς σκυταλοδρομίες κατέκτησαν την οκτάδα και 18 από τους 24 κολυμβητές  κατέκτησαν θέσεις οκτάδας και 16άδας οδηγώντας τον όμιλο πολύ ψηλά.    Εξαιρετική εμφάνιση για την κολυμβήτρια Σημαντήρα Αναστασία η οποία σημείωσε τρομερό ατομικό ρεκόρ στα 200 ελεύθερο με 2:11 75 και παρά το ότι δεν κατάφερε να κατακτήσει μετάλλιο είχε παρουσία και στους τρεις τελικούς των ατομικών της αγωνισμάτων με εξαιρετικές κούρσες.Το Δ.Σ ευχαριστεί όλους τους κολυμβητές και τις οικογένειές τους για την υπέροχη παρουσία τους και υπόσχονται  ακόμα καλύτερα αποτελέσματα με τη νέα χρονιά.