ΕΠΣΗ: Οι αγώνες των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο
Το πρόγραμμα των αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ αύριο Σάββατο και την Κυριακή είναι:
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (6η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 19/11/22 | 15:00 | ||
2. | ΜΟΙΡΕΣ – ΑΣΙΤΕΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 19/11/22 | 15:00 | ||
3. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΟΑ | Σάββατο | 19/11/22 | 15:00 | ||
4. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 19/11/22 | 15:30 | ||
5. | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | ||
6. | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ | ΠΟΑ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | ||
7. | ΠΑΝΟΜ – ΡΟΥΒΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | ||
8. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΒΟΝΗ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΠΟΗ – ΛΙΝΤΟ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 19/11/22 | 15:00 | ||
10. | ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 19/11/22 | 18:00 | ||
11. | ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 20/11/22 | 11:30 | Αναβλήθηκε | |
12. | Ε.Γ.Ο.Η – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΠΟΑ | Κυριακή | 20/11/22 | 18:00 | ||
13. | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 20/11/22 | 18:30 | ||
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΑΝΑΡΙΑ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 19/11/22 | 15:00 | ||
15. | ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 20/11/22 | 11:30 | ||
16. | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ | ΑΝΩΓΕΙΩΝ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | ||
17. | ΖΑΡΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | ||
18. | ΜΟΧΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ | ΜΟΧΟΥ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (3η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 20/11/22 | 11:30 | Αναβλήθηκε | |
20. | ΓΟΡΤΥΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 20/11/22 | 11:30 | ||
21. | ΡΟΔΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 20/11/22 | 12:00 | ||
22. | ΟΦΑΜ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
23. | ΚΟΡΑΚΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 20/11/22 | 15:00 | ||
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (3η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 19/11/22 | 15:00 | ||
25. | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 19/11/22 | 18:30 | ||
26. | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 20/11/22 | 11:30 | ||
27. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 20/11/22 | 11:30 | ||
28. | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 20/11/22 | 11:30 | Αναβλήθηκε |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.