ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων

by litsa TSANTIRAKI

Τελευταία Ενημέρωση:

Δείτε τα χθεσινά αποτελέσματα και τα σημερινά παιγνίδια στα γήπεδα της ΕΠΣΗ

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
2-4
2.ΜΟΙΡΕΣ – ΑΣΙΤΕΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο19/11/2215:00Μπιμπάκης Α., Μασέλη Φ., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Κοϊνάκης Φάνης)
2-1
3.ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΣάββατο19/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ψιμόπουλος Βαλάντης)
0-2
4.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/11/2215:30Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριάδης Χαράλαμπος)
1-2
5.Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/11/2215:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Μπιτζιλή Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λουμπάκης Γιώργος)
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΚυριακή20/11/2215:00Πατεμτζής Γ., Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
7.ΠΑΝΟΜ – ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαυρουδής Δ., Βισκαδούρος Α., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριάδης Χαράλαμπος)
8.ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΒΟΝΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2215:00Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: Μπελαντής Ηρακλής)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΟΗ – ΛΙΝΤΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο19/11/2215:00Ξυπάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καμαρίτης Γεώργιος)
2-2
10.ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΣΗΜΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο19/11/2218:00Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λουμπάκης Γιώργος)
1-1
11.ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε
12.Ε.Γ.Ο.Η – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΟΑΚυριακή20/11/2218:00Κατσογιάννης Η., Ζουρμπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης)
13.ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή20/11/2218:30Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Μπιτζιλή Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λουμπάκης Γιώργος)
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΑΝΑΡΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/11/2215:00Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Κλάδος Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Λαμπράκης Γιάννης)
6-0
15.ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή20/11/2211:30Σκρεπετός Σ., Παπαδάκης Φ., Γιγουρτσής Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: Μπελαντής Ηρακλής)
16.ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή20/11/2215:00Αξιώτης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Πετούσης Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
17.ΖΑΡΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΖΑΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Ζιούτος Κ., Κουναλάκης Χ., Πετρίδης Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: Καλεμάκης Αλέκος)
18.ΜΟΧΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή20/11/2215:00Αναβλήθηκε
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε
20.ΓΟΡΤΥΣ – ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/11/2211:30Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Μπατζακάκης Ν.
21.ΡΟΔΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/11/2212:00Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π., Μπλαβάκης Β.
22.ΟΦΑΜ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2215:00Αναβλήθηκε
23.ΚΟΡΑΚΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή20/11/2215:00Κέφης Δ., Κανταρτζόγλου Δ., Μπατζακάκης Ν.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο19/11/2215:00Παπαδάκης Φ., Κυριάκου Μ., Φραντζολάκης Ε.1-1
25.ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο19/11/2218:30Καρατζάς Γ., Τάσης Κ., Πετρίδης Ι.1-3
26.ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΑΥΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2211:30Χανιωτάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δερμιτζάκης Ν.
27.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Ζουρμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α., Μακράκη Ε.
28.ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Related Articles