Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ
Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα και τους διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (11η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 17/12/22 | 15:00 | Μαυρουδής Δ., Ψαλιδάκης Α., Κέφης Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριάδης Χαράλαμπος) | |
2. | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 17/12/22 | 16:00 | Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α., Μασέλη Φ. (Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) | |
3. | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΡΟΥΒΑΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Β., Παρασύρης Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: Βερδιάκης Φίλιππος) | |
4. | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος) | |
5. | ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ | ΕΛΙΑΣ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Ταμπουρατζής Μ., Σιγανός Α., Αδαμάκη Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριάδης Χαράλαμπος) | |
6. | Π.Ο.Α. – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΠΟΑ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Κρασαγάκης Χ., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: Τσίχλας Γιάννης) | |
7. | ΒΟΝΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Αγώνα: Λαμπράκης Γιάννης) | |
8. | ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΜΟΙΡΕΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:30 | Μανδαλενάκης Ε., Φανουράκη Μ., Εγγλέζος Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: Μεντουδάκης Νικόλαος) | |
12η αγωνιστική | |||||||
9. | ΜΟΙΡΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Τετάρτη | 21/12/22 | 15:00 | ||
10. | ΠΑΝΟΜ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΜΑΛΙΩΝ | Τετάρτη | 21/12/22 | 15:00 | ||
11. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Τετάρτη | 21/12/22 | 15:00 | ||
12. | ΜΙΝΩΙΚΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Τετάρτη | 21/12/22 | 15:00 | ||
13. | ΑΣΙΤΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΑΣΙΤΩΝ | Τετάρτη | 21/12/22 | 15:00 | ||
14. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Τετάρτη | 21/12/22 | 15:00 | ||
15. | ΔΑΜΑΣΤΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Τετάρτη | 21/12/22 | 15:00 | ||
16. | Π.Ο.Α. – ΒΟΝΗ | ΠΟΑ | Τετάρτη | 21/12/22 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΠΟΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 11:00 | Ξυπάκης Γ., Μπιτζιλή Μ., Παρασύρης Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: Μπελαντής Ηρακλής) | |
18. | ΑΣΗΜΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΣΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Λιαγκος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Κλάδος Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: Καλεμάκης Αλέκος) (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος) | |
19. | ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
20. | ΤΥΛΙΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 16:00 | Τζανιδάκης Α., Ξυπάκης Γ., Κουναλάκης Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: Λουμπάκης Γιώργος) | |
21. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Ε.Γ.Ο.Η | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 18/12/22 | 18:30 | Σαββούδης Β., Μπιμπάκης Α., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Αγώνα: Βερδιάκης Φίλιππος) | |
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΔΙΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 18/12/22 | 11:30 | Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Αγώνα: Βαϊλάκης Νίκος) | |
23. | ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 11:30 | Αναβλήθηκε | |
24. | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΚΑΝΑΡΙΑ | ΑΝΩΓΕΙΩΝ | Κυριακή | 18/12/22 | 14:00 | Χανιωτάκης Χ., Δερμιτζάκης Ν., Βάγιας Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: Καμαρίτης Γεώργιος) | |
25. | Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΜΟΧΟΣ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Μανιώτης Δ., Πετούσης Ι., Δουκιαντζάκης Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) | |
26. | ΔΩΡΙΕΑΣ – ΖΑΡΟΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Γαρεφαλάκης Κ., Φραντζολάκης Ε., Μπλαβάκης Β. (Παρατηρητής Αγώνα: Παπαδοπούλης .) | |
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΚΟΡΑΚΑΣ – ΓΟΡΤΥΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 18/12/22 | 11:30 | Κυριακόπουλος Κ., Λιαγκος Κ., Κλάδος Γ. | |
28. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 11:30 | Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π. | |
29. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΡΟΔΙΑ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
30. | ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΦΑΜ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκης Ν., Γιγουρτσής Γ. | |
31. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΡΑΥΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Σάββατο | 17/12/22 | 15:00 | Τζατζαράκης Δ., Γιγουρτσής Γ., Πετούσης Ι. | |
33. | Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 17/12/22 | 18:00 | Αξιώτης Ε., Χανιωτάκης Χ., Μπιτζιλή Μ. | |
34. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 18/12/22 | 11:30 | Φραντζολάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Μπλαβάκης Β. | |
35. | ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 18/12/22 | 11:30 | Αναβλήθηκε | |
36. | ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 18/12/22 | 19:00 | Ξυπάκης Γ., Τζανιδάκης Α., Κουναλάκης Χ. |