Εύκολα με 4-0 ο Θρίαμβος Αναλήψεως τον ΟΦΑΜ

Δεν τα κατάφερε ο ΟΦΑΜ καθώς οι πολλές ελλείψεις οδήγησαν στην ήττα με 4- 0 από τον ανώτερο Θρίαμβο Αναλήψεως.

Σχεδόν ένα ημίχρονο κατάφερε να κρατήσει χωρίς να δεχτεί γκόλ η άμυνα του ΟΦΑΜ και στο 40' ο Κοκκινάκης ανοιξε το σκόρ για τους γηπεδούχους σε 1-0 και ένα λεπτό πριν την λήξη του ημιχρόνου έγινε και το 2-0 με τον Μανδουράρη .

Το δεύτερο ημίχρονο ο Θρίαμβος έκανε πολλές αλλαγές και με πρωταγωνιστή τον Χρήστο Λυμπερόπουλο στο 70' και στο 89΄σφράγισε μια εύκολη και ευρεία νίκη για την ομάδα του .

Θρίαμβος Αναλήψεως: Ζαχαριάδης,Κατέλας(46' ,Κωνσταντινίδης(80' ,Χαμαλάκης,Αργυρός(80' ,Γκούρο(75' ,Γκούρο Τ,Μανδουράρης(75' ,Περβολαράκης,Κοκκινάκης,Λυμπερόπουλος

ΟΦΑΜ: Αποστολάκης,Γιαννόπουλος,Καπίρης,Μυτάκης,Νοικοκυράκης,Λαδουκάκης, Παππάς,Πανταζής,Σταυρουλάκης,Τζονουζάι,Κουρλετάκης