Δίκαιο το 1-1 για ΟΦΑΜ και Νέους Αλμυρού Β'

Με τις δύο ομάδες να έχουν την προσοχή τους στην άμυνα και να αλληλοεξουδετερώνονται κύλησε το πρώτο ημίχρονο .

Οι παίκτες του Πέτρου Γιακουμάκη αιφνιδιάστηκαν στο δεύτερο μέρος από τους νεαρούς παίκτες των Νέων Αλμυρού που με τον Κατσαρό στο 55' έγραψε το 0-1 για τους φιλοξενούμενους .

Στην συνέχεια ο ΟΦΑΜ πίεσε και ισοφάρισε σε 1-1 στο 86' με τον Νοικοκυράκη,ενώ στις καθυστερήσεις είχαν δύο διαδοχικές ευκαιρίες με δοκάρια που στέρησαν τους τρείς βαθμους της νίκης .

ΟΦΑΜ: Τσικανδυλάκης,Γιαννόπουλος, Ανδριανάκης(65' Λαδουκάκης),Μυτάκης,Νοικοκυράκης,Διαλυνάς, Παππάς(82' Μπάμπης),Αλεξάκης(46' Μουλακάκης),Πανταζής,Σταυρουλάκης,Κουρλετάκης

Νέου Αλμυρού Β': Μιγαδάκης,Βιτσαξάκης,Γρινιεζάκης,Καλλιάρος,Καμαρίτης,Βασιλάκης, Κατσαρός,Μαυρογιάννης,Στρατάκης,Παπαδάκης,Σαράντος