Δεν τα κατάφερε η Ροδιά 6-2 με την Γαρίπα

Η Γαρίπα μπήκε δυνατά στο παιχνίδι κλείνοντας της Ροδιά σε αμυντική τακτική στο τρίτο μισό της που είχε ως αποτέλεσμα να γίνει το 1-0 για τους γηπεδούχους με τον Ζέρο με όμορφο τελείωμα .

Στο 31' ζευγάρωσε τα τέρματα της με τον Μωραϊτη με αποτελεσματικό τελείωμα μέσα από την περιοχή .

Τρία λεπτά πριν την λήξη του ημιχρόνου έγινε κα ιτο 3-0 με τον Βεληξόγλου να κάνει το 3-0 που ήταν και το αποτέλεσμα ημιχρόνου.

Η απάντηση της Ροδιάς ήρθε στο 75ο λεπτό με τον Μαραυγάκη να μειώνει για την Ροδιά σε 3-1.

Η Γαρίπα αντέδρασε πέντε λεπτά μετά με τον Ρόσσου για το 4-1 και τον Γιάννη Πότσι που έγραψε στο 5-1.

Η Ροδιά μείωσε εκ νέου ξανά με τον Μαραυγάκη στο 87′ σε 5-2 με την Γαρίπα να διαμορφώνει το τελικό 6-2 με τον Αξιώτη .

Γαρίπα: Ροδιτάκης,Βελήξογλου,Λαμπράκης,Μανδελένης(71' Βασιλάκης),Αξιώτης,Μωραίτης,Ζέρο(46' Φώτης),Μανουσάκης, Μποζατζίδης(46' Πότσι),Γαλανάκης(46' Ροσού),Ζαμπετάκης

Ροδιά: Σταματάκης,Μαραυγάκης,Μηναδάκης,Πετούσης,Καλλέργης,Κασσαπάκης, Σαλούστρος,Ζειμπεκέλης,Κουβακάς,Μαστροβασίλης,Παπαθανασίου