Εκτός έδρας νίκη οι Νέοι Αλμυρού Β' με 0-1 με τον Ηρακλή Νιπιδητού

Με νίκη ολοκλήρωσαν οι Νέοι Αλμυρού Β' τις φετινές υποχρεώσεις τους στην Β' ΕΠΣΗ καθώς κέρδισαν με 0-1 τον Ηρακλή Νιπιδητού στο Θραψανό.

Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Στέλιου Μανουρά έκαναν στο 39ο λεπτό με τον Μουρτζάκη το 0-1 που ήταν και το αποτέλεσμα ημιχρόνου.

Το δεύτερο ημίχρονο οι δύο ομάδες παρά τις προσπάθειες που κατέβαλαν μπροστά στις δύο εστίες δεν κατάφεραν να σημειώσουν κάποιο τέρμα .

Ηρακλής Ν.: Ανωγειανάκης(46' Στειακάκης),Μουσάκου,Στεφανάκης,Δασκαλάκης,Μανδελένης,Μαυροφοράκης, Παπαδάκης,Σκουπάκης,Γαλανός,Καούκης(56' Καραμίκης),Παπαδάκης

Νέοι Αλμυρού Β' : Μιγαδάκης,Βιτσαξάκης,Ρεμιδιανάκης(46' Κατσαρός),Γρινιεζάκης,Καλλιαρός,Μουρτζάκης(63' Κούρτι),Παπαδάκης,Στογιάννης(80' Βασιλάκης),Μαυρογιάννης,Στρατάκης Παπαδάκης Ν