Με 4 γκολ του Εμμανουήλ τα Δειλινά 1-6 τον Άγιο Δημήτριο

Στο 3ο λεπτό από  ατομική προσπάθεια με υποψία φάουλ του Χριστοφή που σούταρε από κοντά άουτ.

Στο 10' ένα  μακρυνό και ευθύβολο σουτ του Εμμανουήλ απέκρουσε δύσκολα ο Σερλιδάκης.

Στο επόμενο λεπτό ο Κατσαμάνης ανέτρεψε μέσα στην περιοχή τον Χριστοφή, ο διαιτητής έδωσε πέναλτι που εκτέλεσε ο Μανουσάκης και εγραψε το 0-1.

Στο 29' ένα αψυχολόγητο χέρι του Μάτσα μέσα στην περιοχή και  νέο πέναλτι που εκτέλεσε ο Εμμανουήλ και έγραψε το 2-0.

Στο 32'  κόρνερ του Αεράκη ο Χριστοδουλακης έδιωξε τη μπάλα πάνω στη γραμμή του τέρματος των Δειλινών.

Στο 34' ο Κούπε στο τετ α τετ νικήθηκε από τον Αγγελιδάκη.

Στο 35' μια  φοβερή ενέργεια και δυνατό του Στοιχείου και μεγάλη απόκρουση του Σερλιδάκη.

Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Μηνάς Βιτσαξάκης με φανταστικό σουτ λίγο μετά το κέντρο έστειλε τη μπάλα στο "Γ" γράφοντας το 1-2.

Στο 48' από γύρισμα του Γιακουμάκη ο Εμμανουήλ αφού χρησιμοποίησε το χέρι σκόραρε και έγραψε το 1-3.

Ο διαιτητής πήγε στο βοηθό αλλά τελικά έδειξε γκολ και σέντρα.

Στο 59' από γύρισμα του Βαρούχα ο Εμμανουήλ σκόραρε για τρίτη φορά και έγραψε το 1-4.

Στο 80' ο Χριστοφής με λόμπα από τα 45 μέτρα κρέμασε τον Σερλιδάκη κάνοντας το 1-5.

Στο 87' ο πρωταγωνιστής του ματς με ωραίο πλασέ έγραψε το τελικό 1-6.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ:Σελιρδάκης,Κατσαμάνης, Μπεζάνι,Στρατηγάκης,Γερομαρκάκης,Κουπέ,Μάτσας,Αεράκης,Βιτσαξάκης,Μπρίνταλος, Γουρνιεζάκης

ΔΕΙΛΙΝΑ:Αγγελιδάκης,Στοιχείος,Χριστουλάκης,Μυρωδιάς,Εμμανουήλ,Χεράκης,Πασσάς,Βαρούχας Γιακουμάκης,Μανουσάκης,Χριστοφής