Ήττα με 3-1 για τον ΟΦΑΜ από τον Ερμή Ατσαλένιου για το κύπελλο ΕΠΣΗ

Ο ΟΦΑΜ ξεκίνησε πιο δυνατά τον αγώνα και άνοιξε το σκορ στο 13ο λεπτό με τον Στιβακτάκη.

Στο 30ο λεπτό  ο Ανδριαδάκης εκμεταλλεύτηκε την  πάσα του Τσέρου και ισοφάρισε σε  1-1.

Στο 37' ο Τσέρος με όμορφο τελείωμα έκανε το 1-2 για τον Ερμή.

Στην επανάληψη οι δύο ομάδες είχαν ευκαιρίες με τον ρυθμό να είναι πεσμένος και τον ΟΦΑΜ να μην μπορεί να διασπάσει την άμυνα του Ερμή .

Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο νεαρός Χατζηκυριάκος στο 85' εκμεταλευόμενος λάθος της άμυνας για το 3-1 που έδωσε την πρόκριση στην επόμενη φάση του κυπέλλου της ΕΠΣΗ.

ΟΦΑΜ:Λιακάκης,Γιαννόπουλος,Μουλακάκης,Μπακαλάκης,Κοσκινάς,Κουρλετάκης,Μιχελακάκης,Ξυλούρης,Στιβακτάκης,Χαράπας,Αναστασάκης

Ερμής: Γιαλαμάς,Βιτσαξάκης(46' Χατζηκυριάκος),Αδαμάκης,Παρασύρης,Τσέρος,Ανδριαδάκης(46' Δημητρούλας),Ορφανός,Ψικάκος(46'Βαρδάκης),Μαυρογιάννης,Ξυλικάκης