Πήραν από έναν βαθμό Αλμυρός και Αγία Παρασκευή

Η Αγία Παρασκευή και ο Αλμυρός αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1, στην Αθήνα, για την 11η αγωνιστική του 4ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

Στο πρώτο 45λεπτο δεν υπήρχαν αρκετές ευκαιρίες για γκολ, με αποτέλεσμα οι δύο ομάδες να πηγαίνουν στα αποδυτήρια με το στείρο 0-0.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου (46′), ο Αλμυρός κατάφερε να ανοίξει το σκορ, με το τέρμα του Πιερτζιάκομι, όμως η Αγία Παρασκευή, στο 80ο λεπτό, διαμόρφωσε το τελικό 1-1, με σκόρερ τον Καραγιάννη.

Σίγουρα ένα ακόμη ματς που ο Αλμυρός ισοφαρίζεται στα τελευταία λεπτά του αγώνα , γεγονός που πρέπει να προβληματίσει τον προπονητή του Αλμυρού Μανώλη Σουτζή.

Αγία Παρασκευή: Αραμπατζής, Αυλωνίτης, Κόλλιας, Κοντοές, Κόρτσαμ, Μπάκος, Στυλιανόπουλος, Δακτυλίδης, Δημητρίου, Κατίδης, Καραγιάννης.

Αλμυρός: Χανιωτάκης, Γιαλούσης, Καργιωτάκης, Παπαδομιχελάκης, Πατινιώτης, Βουϊδάσκης, Κοντογιάννης, Πιερτζιάκομι, Ρέγιες, Χαντί, Καστελιαννάκης.