Οι διαιτητές στους αγώνες τη ΕΠΣΗ το Σαββατοκύριακο

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του σαββατοκύριακου (02-03/12) στα γήπεδα του Ηρακλείου σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Αγώνας Γήπεδο Διαιτητές
Α1 ΕΠΣΗ (11η αγωνιστική)
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου – 15:00
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Χανιωτάκης Χ., Σαββούδης Β., Μπαλίδης Α.
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου – 15:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σαββούδης Β., Τσαμπουράκης Γ., Μπαλίδης Α.
ΡΟΥΒΑΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΕΡΓΕΡΗΣ Μανδαλενάκης Ε., Σταυράκης Γ., Παπαδάκης Φ.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Βασάκης Γ. Ε., Παρασύρης Γ., Κλάδος Γ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακόπουλος Κ., Μάτσας Κ., Βασιλάκης Α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Μακράκης Δ.
ΜΟΧΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΜΟΧΟΥ Μαυραντωνάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Γαρεφαλάκης Κ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου – 15:00
ΛΙΝΤΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΛΙΝΤΟ Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Βασάκης Γ. Ε.
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΡΡΩΝ Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ.
Κυριακής 3 Δεκεμβρίου – 11:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Παρασύρης Γ., Κλάδος Γ.
ΔΙΑΣ – ΠΟΗ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αξιώτης Ε., Δουκιαντζάκης Ν., Δερμιτζάκης Ν.
Κυριακής 3 Δεκεμβρίου – 15:00
ΖΑΡΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΖΑΡΟΥ Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Β.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου – 18:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Γιγουρτσής Γ.
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου – 18:30
ΓΑΡΙΠΑ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Παπαδάκης Φ., Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κ.
Κυριακής 3 Δεκεμβρίου – 15:00
ΑΣΗΜΙ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΣΗΜΙΟΥ Ανδριανάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μπατζακάκης Ν.
ΑΣΙΤΕΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΙΤΩΝ Σφακιανάκης Δ., Ζουρμπάκης Α., Θέμελη Π.
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΟΑ Δρακωνάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι.
Β1 ΕΠΣΗ  (8η αγωνιστική)
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου – 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου – 11:30
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΟΦΑΜ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Μάτσας Κ., Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης Α.
ΔΑΦΝΕΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΑΦΝΩΝ Δασκαλάκης Α., Ανδριανάκης Ι., Μπατζακάκης Ν.
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου – 15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Δερμιτζάκης Ν., Αξιώτης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου – 18:30
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Δουκιαντζάκης Ν., Αξιώτης Ε., Δερμιτζάκης Ν.
Β2 ΕΠΣΗ  (8η αγωνιστική)
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου – 19:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΑ Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Ζουρνατζίδη Ε.
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου – 11:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Κέφης Δ., Κουναλάκης Χ., Ζουρνατζίδη Ε.
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου – 11:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Ζουρμπάκης Α., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Μακράκης Δ.
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου – 12:30
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΛΙΝΤΟ Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Δασκαλάκης Ι.

Αθλητικά - ΡΟΗ

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ