Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (09-10/12) στους αγώνες της ΕΠΣΗ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του σαββατοκύριακου (09-10/12) στα γήπεδα του Ηρακλείου.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Αγώνας Γήπεδο Διαιτητές

Α1 ΕΠΣΗ (12η αγωνιστική)

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου – 15:00
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΕΛΙΑΣ Μανδαλενάκης Ε., Αξιώτης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΑΛΙΩΝ Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Δασκαλάκης Α.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 15:00
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Σαββούδης Β., Μπιμπάκης Α., Δασκαλάκης Α.
ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΒΟΡΡΩΝ Αξιώτης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΧΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Δρακωνάκης Ε., Ψαλιδάκης Α., Βασιλάκης Α.

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου – 15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ανδριανάκης Ι., Ζαφείρης Α., Δερμιτζάκης Ν.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 11:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σταυράκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Μπλαβάκης Β.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 15:00
ΔΙΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Μανδαλενάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Μπατζακάκης Ν.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου -18:00
ΠΟΗ – ΖΑΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Παπαδάκης Φ., Μπατζακάκης Ν., Πετούσης Ι.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 18:30
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΛΙΝΤΟ ΤΥΛΙΣΟΥ Δασκαλάκης Α., Μπιμπάκης Α., Σαββούδης Β.

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 14:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΗΜΙ ΠΟΑ Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Χανιωτάκης Χ.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 15:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Μ., Ανδριανάκης Ι.
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Κλάδος Γ.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 18:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Χανιωτάκης Χ., Δουκιαντζάκης Ν., Φακουρέλης Φ.

Β1 ΕΠΣΗ – 9η αγωνιστική

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου – 15:00
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Χανιωτάκης Χ., Σαββούδης Β., Ζουρνατζίδη Ε.
Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου – 11:30
ΔΑΦΝΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Περτσελάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Κλάδος Γ.
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Κλαμπατσέας Χ., Κουναλάκης Χ., Ζουρνατζίδη Ε.
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΟΦΑΜ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.
Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου – 18:00
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟΡΤΥΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κουναλάκης Χ., Ψαλιδάκης Α., Βασιλάκης Α.

Β2 ΕΠΣΗ – 9η αγωνιστική

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου – 18:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΛΙΝΤΟ Παρασύρης Γ., Φουκαράκης Μ., Χριστουλάκης Ε.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 11:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΑΛΕΣΩΝ Δερμιτζάκης Ν., Σταυράκης Γ., Μπλαβάκης Β.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 14:00
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Δουκιαντζάκης Ν., Πετούσης Ι., Φακουρέλης Φ.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 14:30
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Γιγουρτσής Γ.
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου – 15:00
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Μπαλίδης Α., Ροδίντσης Ε., Ζουρνατζίδη Ε.

 

 

Αθλητικά - ΡΟΗ

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ