Δεν βρήκε αντίσταση το Άλογο Μαλεβιζίου 2-5 νίκη με τον Κόροιβο

Στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι πήραν το προβάδισμα στο ξεκίνημα με τον Βραχασωτάκη και με τον Μανιουδάκη να ισοφαρίζει άμεσα, ωστόσο στο 30' ο Σαμόλης με πέναλτι έκανε το 1-2 για το Άλογο Μαλεβιζίου, που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο  οι φιλοξενούμενοι με τον Παρασύρη έκαναν  το 1-3 στο 55', ο Γ. Στειακάκης μείωσε στο 59' σε 2-3 και  τρία λεπτά αργότερα με πέναλτι ο Κάββαλος έκανε το 2-4.

Οι παίκτες του Μαικ Παρθενάκη ήταν ανώτεροι και κατάφεραν  στο 73' με τον Παρασύρη  να γράψει το τελικό 2-5.

Κόροιβος: Λάμπρου,Πρέντι,Ανδριανάκης,Καβάζης,Καλογεράκης,Μανιουδάκης,Αντωνακάκης,Μπουμπουλάς,Στειακάκης,Σχοιναράκης,Στειακάκης

Άλογο Μαλεβιζίου: Ζερβός,Γκούφας,Ζερβός,Περάκης,Χαλκιαδάκης,Δίπλας,Κάββαλος,Μανουσάκης,Πυτικάκης,Σαμόλης,Βραχασωτάκης