Έμεινε το Άλογο στο 1-1 με τον Κόροιβο

O Κόροιβος και to  Άλογο Μαλεβιζίου πέτυχαν από ένα τέρμα και έμειναν ισόπαλοι με σκορ 1-1.

Τα γκολ για τις δύο ομάδες πέτυχαν οι Σχοιναράκης και Ζερβός.

Το πρώτο μέρος κύλησε χωρίς μεγάλες φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες με το 0-0 να είναι και το αποτέλεσμα ημιχρόνου καθώς οι δύο ομάδες κοίταξαν την άμυνα τους.

Στο 66′ ο Σχοιναράκης μετά από λάθος της άμυνας του Αλόγου με πλασέ εντός περιοχής έκανε το 1-0 για τον Κόροιβο!

Η απάντηση για το Άλογο Μαλεβιζίου ήρθε με εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Ζερβού Μ. στο 81′!

Στα εναπομείναντα λεπτά δεν άλλαξε κάτι με αποτέλεσμα το 1-1 να μείνει μέχρι το τέλος στο τελευταίο σφύριγμα της αναμέτρησης από τον διαιτητή.

Κόροιβος: Ζερβός, Σχοιναράκης, Μανιουδάκης, Ανδριανάκης, Μπέρκης, Καβατζής, Σαφάρ, Αντωνακάκης, Σχοιναράκης, Μανιώρος, Κάββαλος

Άλογο Μαλεβιζίου: Βάμβουκας, Γκούφας, Φουκάκης, Χριστοδουλάκης, Σερλιδάκης, Πυτικάκης, Μανουσάκης, Ανδρουλάκης, Κάββαλος, Βραχασωτάκης, Σαμόλης