Σήμερα η προτελευταία αγωνιστική ξεχωρίζει το ντέρμπι Αλμυρός – ΠΟΑ
Το ντέρμπι Αλμυρός-ΠΟΑ που αρχίζει σήμερα (24/4), στις 4μμ, ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της 33ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής.
Ο Αλμυρός θέλει νίκη για να διατηρήσει την τιμητική 3η θέση του βαθμολογικού πίνακα ενώ από την άλλη ο ΠΟΑ, θέλει τους τρεις βαθμούς για να εξασφαλίσει και μαθηματικά την παραμονή.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
33η Αγωνιστική | ||||
---|---|---|---|---|
Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | ||
24/4/24, 16:00 | ΑΛΜΥΡΟΣ | – : – | Π.Ο.Α. | |
24/4/24, 16:00 | ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ Α.Ο. | – : – | ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ | |
24/4/24, 16:00 | ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ | – : – | ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | |
24/4/24, 16:00 | ΕΠΙΣΚΟΠΗ | – : – | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ | |
24/4/24, 16:00 | ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | – : – | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | |
24/4/24, 16:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | – : – | ΧΑΪΔΑΡΙ | |
24/4/24, 16:00 | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | – : – | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | |
24/4/24, 16:00 | ΕΘΝΙΚΟΣ | – : – | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | |
24/4/24, 16:00 | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | – : – | ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ |
Το Ηρακλειώτικο ντέρμπι Αλμυρός-ΠΟΑ θα διευθύνει ο Δημήτρης Αντωνίου (Χανίων), ενώ ο Ηρακλειώτης Μανόλης Σαμιωτάκης θα βρεθεί στο Επισκοπή-Πανιώνιος.
Το ΑΟΑΝ-Προοδευτική θα διευθύνει ο Αλέξανδρος Δραγάτης και το Ελλοπιακός-Ερμής ο Αγγελος Μπακογιάννης.
Αναλυτικά:
33η αγωνιστική
Τετάρτη 24 Απριλίου (16:00)
ΑΟ Υπάτου – Αρης Πετρούπολης
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Ντόβολης (Ευβοίας) – Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής)
Παρατηρητής: Κασκαντίρη (Δυτ. Αττικής)
Ελλοπιακός – Ερμής Ζωνιανών
Διαιτητής: Μπακογιάννης Αγγ. (Αθηνών)
Βοηθοί: Μπακογιάννης Γ. (Αθηνών) – Παντελίδου (Αν. Αττικής)
Παρατηρητής: Γκούσαρη (Φωκίδας)
Ηλυσιακός – Αγ. Παρασκευή
Διαιτητής: Αργυρόπουλος (Κορίνθου)
Βοηθοί: Θεοδωρόπουλος (Κορίνθου) – Πηδιάκης (Δωδεκανήσου)
Παρατηρητής: Μιχαηλίδης (Αθηνών)
Εθνικός- Απόλλων
Διαιτητής: Σαφαρίκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Κωστάκης (Αν. Αττικής) – Τσιδώνης (Σάμου)
Παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας)
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Τσελεπίδης – Αλεξοπούλου (Αν. Αττικής)
Παρατηρητής: Ζούγρας (Κοζάνης)
Ατρόμητος Πειραιά – Χαϊδάρι
Διαιτητής: Σταύρου (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Κουλοχέρης (Αν. Αττικής) – Νούσιας (Αρτας)
Παρατηρητής: Τζωρτζάκος (Δυτ. Αττικής)
Διαιτητής: Σπαράγγης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Κακάνης – Τσέλιος (Αν. Αττικής)
Παρατηρητής: Φώτης (Ευβοίας)
Επισκοπή – Πανιώνιος
Διαιτητής: Σαμιωτάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Ψαλιδάκης – Βασιλάκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Πνευματικάκης (Λασιθίου)
Αλμυρός – ΠΟΑ
Διαιτητής: Αντωνίου (Χανίων)
Βοηθοί: Τίκας – Βράγκου Κ. (Χανίων)
Παρατηρητής: Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου)