Με νίκη έκλεισε την σεζόν το Άλογο 4-0 με την Ομόνοια Καλλιθέας

Μόλις στο 8ο λεπτό οι παίκτες του Αλόγου κατάφεραν να πάρουν προβάδισμα στο σκορ , αφού ο Τσαλίχης με αυτογκόλ  άθελα του έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, κάνοντας το 1-0 για το Άλογο.

Στο 15′ ο Γιαννακάκης έγραψε το 2-0 δίνοντας σαφέστατο προβάδισμα νίκης στο Άλογο Μαλεβιζίου.

Στην επανάληψη ο ρυθμός ανέβηκε και από τις δύο ομάδες που σπατάλησαν ευκαιρίες όμως στο 78′ οι γηπεδούχοι  με τον Βραχασωτάκη να κάνει το 3-0 και να δίνει αέρα νίκης στην ομάδα του.

Οι συνθέσεις:

Άλογο: Ζερβός,Παρασύρης,Περάκης,Φουκάκης,Γιαννακάκης(46'Σερλιδάκης),Χριστοδουλάκης,Κάββαλος(75'Σημαιάκης),Πυτικάκης,Σαμόλης(46'Γκούφας), Ανδρουλάκης,Γκιαουράκης(46'Ζερβός)

Ομόνοια: Κτιστάκης,Δασκαλάκης,Λιακάκης,Μπαφάκης,Αξιώτης,Γεωργαλής,Τσαλίχης,Γούρλας,Μπαντούνας,Μπουλούκος,Σαμπροβαλάκης