Πρόγραμμα Αγώνων 6ης Αγωνιστικής

by litsa TSANTIRAKI

Τελευταία Ενημέρωση:

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04   Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΠΟ ΣΑΒΒ.  4-5-2029 ΡΕΠΟ
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΠΑΟ ΣΑΒΒ.  4-5-2029 12.00
  ΜΟΙΡΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒΒ.  4-5-2029 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                             ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΑΟ 1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒ.  4-5-2029 12.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΟΦΗ 1 ΣΑΒΒ.  4-5-2029 9.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΟΦΑ ΣΑΒΒ.  4-5-2029 11.00
  ΛΙΝΤΟ 1 ΠΟΑ 1 ΣΑΒΒ.  4-5-2029 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ      ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΟΤ ΠΑΟ 2 ΣΑΒΒ.  4-5-2029 10.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒΒ.  4-5-2029 12.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΦΗ 2 ΣΑΒΒ.  4-5-2029 11.00
  ΠΟΑ2 ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒΒ.  4-5-2029 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΗΠΕΔΟ :  ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                 ΑΓΩΝ. 11Χ11

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΑΟ  3 ΣΑΒΒ.  4-5-2029 10.00
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΣΑΒΒ.  4-5-2029 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒΒ.  4-5-2029 9.00
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒΒ.  4-5-2029 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ                          ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΛΙΝΤΟ 3 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ                       ΑΓΩΝ.   8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  GERARDS ΠΑΠΑΔ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΑΕΚ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 5-5-2019 ΡΕΠΟ
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΡΑΥΚΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ        ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΑΟΤ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΛΙΝΤΟ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ                                 ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΛΙΝΤΟ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΚΑΝΤΙΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  GERARDS ΠΑΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΠΟΑ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 5-5-2019 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ                                ΑΓΩΝ. 9Χ9

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                 ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΜΗΣ 1 ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΔΕΙΛΙΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  ΔΟΞΑ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 5-5-2019 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΟΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΟΦΗ 2 ΟΦΑ ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΕΡΜΗΣ 2 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  GERARDS ΠΑΠ. ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 5-5-2019 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                           ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΑΟΤ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΛΙΝΤΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  ΟΦΗ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  2                           ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΛΙΝΤΟ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  ΠΟΑ 2 ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3                           ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΕΡΜΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 13.00
  ΟΦΑ ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΓΟΡΤΥΝΑ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΟΦΗ  ΔΑΦΝΩΝ ΛΙΝΤΟ  3 ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΑΕΚ ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ GERARDS ΠΑΠ. ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND               ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΓΩΝΙΕΣ GERARDS ΠΑΠ. ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  ΠΑΛΙΑΝΗ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10  Ζ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΟΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ         ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2         ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12  Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2                       ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΠΟΑ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΛΙΝΤΟ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΚΑΝΤΙΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 5-5-2019 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ  3             ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΠΟΑ 2 ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00
  ΛΙΝΤΟ 2 ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 9.00
  GERARDS ΠΑΠ.  1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ                        ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΟΦΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 5-5-2019 ΡΕΠΟ
  ΠΟΑ 3 ΡΑΥΚΟΣ ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 GERARDS ΠΑΠ.  2 ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ                ΑΓΩΝ. 6Χ6

  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΕΚ ΚΥΡ. 5-5-2019 11.00
  ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 5-5-2019 ΡΕΠΟ
  ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2 ΚΥΡ. 5-5-2019 12.00
  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 5-5-2019 10.00

Related Articles

Το fonimaleviziou.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει ότι θα έχετε την καλύτερη εμπειρία στην επίσκεψη σας. Διαβάστε εδώ περισσότερα για την Πολιτική Απορρήτου Προσωπικών Δεδομένων Αποδέχομαι Περισσότερα...