Ήττα με ανατροπή για τον Μαραθώνα στο Ασήμι

Τελευταία Ενημέρωση:

Ενώ προηγήθηκε στο 9ο μόλις λεπτό ο Μαραθώνας με τον Ρουμπάκη με όμορφο σουτ στη συνέχεια χαλάρωσε και δέχθηκε την ανατροπή χάνοντας δεύτερο σερί ματς στο πρωτάθλημα της Α2.

Η ανατροπή ξεκίνησε στο 60’ από τον Αρντίτ με σουτ από κοντά και ο Μαραθώνας δέχθηκε και δεύτερο γκολ δέκα λεπτά μετά από τον Χατζάκη που σούταρε ανενόχλητος για το 2-1.

Σαν να μην έφτανε αυτό για τον Μαραθώνα στο 75’ έμεινε με 10 παίκτες μετά την αποβολή του Ρουμπάκη με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

Συνθέσεις:

ΑΣΗΜΙ: Ντάγκινης, Δασκαλάκης, Χατζηπαυλίδης Αλ., Σαριδάκης, Κουτεντάκης, Χατζηπαυλίδης Αγγ., Μαραγκάκης, Χατζάκης (85′ Χατζηπαυλίδης Ιορ.), Χαλκιαδάκης, Κρουσταλλάκης, Αρντίτ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: Κασσωτάκης, Ουζούνης, Σαμαριτάκης, Μανιαδάκης, Σταματάκης, Μάτσα, Δίπλας, Kouksov(80′ Τσελικία), Μαυρομάτης (65′ Βερτουδάκης), Ρουμπάκης Δ., Ρομπάκης