Τελευταία αγωνιστική στο παιδικό τουρνουά ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

by MANOS FARSARAKHS

Τελευταία Ενημέρωση:

Ολοκληρώνεται το παιδικό  τουρνουά  ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την 7η και τελευταία αγωνιστική αυτό το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Ιουνίου 2022  .

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 7ης  αγωνιστικής :

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ 7ης    ΚΑΙ    ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07    Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΣΑΒ. 4-06-202210.00
ΟΦΗΟΦΑΣΑΒ. 4-06-2022ΡΕΠΟ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΠΟΡΟΣΣΑΒ. 4-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ            ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 1ΠΟΑ 1ΣΑΒ. 4-06-202210.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1ΠΑΟ 1ΣΑΒ. 4-06-202211.00
ΠΑΕ ΟΦΗ ΡΕΠΟΣΑΒ. 4-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3ΚΑΝΤΙΑΣΑΒ. 4-06-20229.00
ΛΙΝΤΟ 3ΠΟΑ 3ΣΑΒ. 4-06-202210.00
ΦΑΙΣΤΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΣΑΒ. 4-06-202211.00
ΡΕΠΟΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒ. 4-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ :   ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΗΡΟΔΟΤΟΣΣΑΒ. 4-06-2022ΡΕΠΟ
ΡΩΜΑΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2000ΣΑΒ. 4-06-202210.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΣΑΒ. 4-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ      ΑΓΩΝ.   9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΟΗΚΥΡ. 5-06-20229.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΠΑΝΟΜΔΕΙΛΙΝΑΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΠΑΛΙΑΝΗΟΦΗ 2ΚΥΡ. 5-06-202212.00
ΡΕΠΟΠΑΟ 3ΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ               ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1ΠΑΟ 1ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΛΙΝΤΟ 1ΠΟΑ 1ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΡΕΠΟΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΚΑΝΤΙΑΚΥΡ. 5-06-20229.00
ΑΟΑΝ ΟΦΗ 1ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΠΟΑ 2ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΛΙΝΤΟ 2ΠΑΟ 2ΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ   2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΟΦΗ 2ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3ΚΥΡ. 5-06-20229.00
ΦΑΙΣΤΟΣΠΟΑ 3ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΠΟΗΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΛΙΝΤΟ 3ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3ΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΚΥΡ. 5-06-20229.00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020ΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ
ΠΑΟ 3ΑΣΙΤΕΣΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΡΩΜΑΝΟΣ 1ΜΟΙΡΕΣΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ :  ΛΙΝΤΟ 2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΟΦΑΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟΔΕΙΛΙΝΑΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ
 ΠΗΓΑΣΟΣΑΛΜΥΡΟΣ 1ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ

ΚΛΕΙΣΤΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΔΟΞΑΓΩΝΙΕΣΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤΡΩΜΑΝΟΣ 2ΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ
ΟΦΗ 3ΑΛΜΥΡΟΣ 2ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΡΕΠΟΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΟΦΗ 1ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΛΙΝΤΟ 1ΠΟΑ 1ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1ΠΑΟ 1ΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 2      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ 1ΠΟΑ 2ΚΥΡ. 5-06-20229.00
ΛΙΝΤΟ 2ΑΟΑΝΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ ΟΦΗ 2ΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΠΑΟ 2ΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠ[Ο

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 3ΠΟΑ 3ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΦΑΙΣΤΟΣΑΛΜΥΡΟΣ 1ΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2     ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020  1ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΛΙΝΤΟ κορίτσια ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΔΟΞΑΑΛΜΥΡΟΣ 2ΚΥΡ. 5-06-202212.00
ΡΕΠΟΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΠΟΗΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣΠΑΛΙΑΝΗΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣΡΩΜΑΝΟΣΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΟΦΗ 3ΠΑΟ 3ΚΥΡ. 5-06-20229.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 5-06-202210.00
 ΟΦΑΠΗΓΑΣΟΣ 2ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΚΑΝΤΙΑΗΡΟΔΟΤΟΣ 2ΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ  2        ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΟΦΗ 1ΠΟΑ 1ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΛΙΝΤΟ 1ΠΗΓΑΣΟΣΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1ΠΑΟ 1ΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3     ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 2ΠΑΟ 2ΚΥΡΙΑΚΗ 5-06-202210.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-06-202211.00
ΠΟΑ 2ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΚΥΡΙΑΚΗ 5-06-202212.00
ΡΕΠΟ ΟΦΗ 2ΚΥΡΙΑΚΗ 5-06-2022ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  1    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ.ΚΥΡ. 5-06-20229.00
ΟΦΗ 3ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΛΙΝΤΟ 3ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ  1ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΠΑΟ 3ΜΙΝΩΙΚΗΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ 2   ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2ΑΟΑΝΚΥΡ. 5-06-2022ΡΕΠΟ
ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2      ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΟΦΗΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΛΙΝΤΟΠΟΑΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΟ 1ΚΥΡ. 5-06-202212.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ              ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡ. 5-06-202210.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020ΠΑΟ 2ΚΥΡ. 5-06-202211.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2ΚΥΡ. 5-06-202212.00

Related Articles