Με ανατροπή τα Δειλινά 2-1 τον Άγιο Δημήτριο

Πάρα την πολύ καλή εμφάνιση που έκανε ο Άγιος Δημήτριος έχασε από τα Δειλινά στο Ατσαλένιο με 2-1.

Ο Άγιος Δημήτριος στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου άνοιξε το σκορ με πέναλτι σε χέρι αμυντικού που εκτέλεσε εύστοχα ο Παπαδάκης .

Τα Δειλινά χωρίς να είναι καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο γύρισαν το ματς με απευθείας εκτέλεση φάουλ στο 50' του Ανδρεαδάκη και στο 59' με κεφαλιά του Ψωμά έγινε το τελικό 2-1 αφήνοντας τον Άγιο Δημήτριο με την πίκρα που ενώ ήταν καλύτερος δεν πήρε τίποτα από το ματς.

Δειλινά: Αμπράμοφ,Κουναλάκης,Σιαπλαούρας,Στοιχείος,Χεράκης,Χριστοδουλάκης,Χριστοφής,Βαρούχας,Μανουσάκης,Μυρωδιάς,Ψωμάς

Άγιος Δημήτριος: Γαλανάκης,Αεράκης,Βιτσαξάκης,Γερομαρκάκης,Γουβιανάκης,Μάτσας,Μπελαδάκης,Παπουτσιδάκης,Παπαδάκης,Πιντίλι,Σερλιδάκης